לוגו דיזיין - חברת מיתוג שהופכת עסקים למותגים

לקבלת ייעוץ חינם   077-300-42-30
לוגו דיזיין
 
התמחותינו

מכתבי תודה
  "אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות וכמות הפניות עלתה פלאים. סיגל שמה לב לפרטים הקטנים לקידום ולאסטטיקה, זריזה ומלאת סבלנות גם כשנתקלת בלקוחות לא פשוטים כמונו." אשד אורטופדיה
  "לא רק יצאנו מאוד מרוצים מעבודתה של סיגל, כל לקוחותינו וקשרי העבודה השונים שלנו התרשמו עמוקות ממיתוג החברה.... סיגל התחייבה לנו לכמות סקיצות ואף סיפקה לנו יותר סקיצות משביקשנו" better view
  "בעבודה עימך מצאנו אוזן קשבת, נכונות לעזור בכל רגע, מקצועיות, יצירתיות מדהימה והזדהות עמוקה עם מטרות החברה לאורך כל הדרך הארוכה שעברנו ביחד."
עשת הנדסה
לצפייה במכתבי תודה נוספים 
לחץ כאן

מיתוג חנות משקאות חריפים

מיתוג חנות משקאות חריפים
חנויות אלכוהול הפכו בשנים האחרונות למתחמי איכות בתחום המשקאות החריפים. היצע המשקאות הנרחב מכל העולם לצד סוגי התמחות נקודתיים של כל חנות וחנות (יין, ויסקי, בירות וכו) הפכו את ענף המשקאות החריפים לתחום עסקי רחב היקף.
חנויות האלכוהול מבססים את תרבות השתייה ואנינות הטעם ההולכת וגוברת של הצרכן הישראלי. כיום, חנויות האלכוהול מעניקות חווית שירות ומכירה יוצאת דופן ומהוות מעין "פאב" מסחרי לצרכי ממכר משקאות חריפים. ערבי טעימות, אירועי גבינות ויין ועוד אמצעי קידום מכירות הפכו לנפוצים ביותר בקרב חנויות אלכוהול.
מיתוג חנות אלכוהול ומשקאות חריפים
מיתוג חנות אלכוהול ומשקאות חריפים - בית היין
www.winehouse.co.il 

רוצים מיתוג מקצועי, מרענן ויצירתי ?
לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים

 
מיתוג חנויות אלכוהול מבוסס על יצירת תקשורת חזותית מבודלת, עיצוב תדמית לכלל אמצעי המכירה בחנות והקמת תשתית שיווקית לצרכי מכירה באמצעות רשת האינטרנט. כיום, המסחר המקוון הפך לאמצעי פרסום ושיווק מועדף בתחום האלכוהול מכיוון שהוא מאפשר לסוחרים השונים להרחיב את פעילותם העסקית באמצעות אתר אינטרנט מקצועי.
אנחנו ב"לוגו דיזיין" מתמחים בעיצוב ותכנון אתרי אינטרנט הן לצרכי תדמית והן לצרכי חנויות וירטואליות ברשת. כמו כן, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון נרחב של אמצעי שיווק ופרסום בתוך הרשת, החל ממיתוג העסק ברשתות החברתיות, דרך פרסום האתר בגוגל ועד לעיצוב מיניסייט לאירועים מיוחדים ועיצוב ניוזלייטר לצרכי שיווק דינמיים במסגרת הקמת מועדון צרכני אלכוהול.