לוגו דיזיין - חברת מיתוג שהופכת עסקים למותגים

לקבלת ייעוץ חינם   077-300-42-30
לוגו דיזיין

מיתוג רכבים

דף הבית >> מיתוג רכבים

בתחום התחבורה והרכב ביצענו מיתוג בפרוייקטים רבים: 
מיתוג עסקים העוסקים בחלקי חילוף ואביזרי יוקרה, עיצוב סמל לרכב המיוצר במזרח, עיצוב לוגו עבור האולפן השקוף של רדיו דרום
עיצוב לוגו עבור חברת הובלות, פורטל רכבים לקניה ולמכירה, עיצוב לוגו לחברת שליחויות, עיצוב לוגו לחברת הובלות ברמסע, וחברה אשר מבצעת סקרים ומחקרים בתנועה.
חלפים ואביזרי יוקרה לרכבים - KANTO עיצוב לוגו לאולפן השקוף של רדיו דרום עיצוב סמל לרכב
     
עיצוב לוגו לפורטל רכב עיצוב לוגו לחברה לייבוא ושיווק מצברים עיצוב לוגו לחברת הובלות
     
עיצוב לוגו לחברת שליחויות - נענע שליחויות עיצוב לוגו לחברה העוסקת בהובלות ברמסע
     

דמיינו את הסיטואציה הבאה: אתם שוכרים את שירותיהם של שני אנשים, שכל תפקידם הוא לאחוז בשלט ענק המפרסם את העסק שלכם ולהסתובב ברחבי המדינה, ברחובות העיר, בכבישים סואנים ובצמתים מרכזים, וגם לאחר פעילות מסביב לשעות היממה, הם מבצעים עצירת לילה במרכז חנייה מרכזי וממתינים לעוד יום של פעילות.
את הסיטואציה הנ"ל אתם יכולים ליישם באופן מיידי באמצעות מיתוג רכבי החברה שלכם. מיתוג רכבים הינו הליך שיווקי פרסומי רב ערך המעניק לכם חשיפה פרסומית בכל אתר ואתר אליו תגיעו עם רכבכם. מיתוג רכבים מתבצע באמצעות הדבקת שלטי פרסום על דפנות הרכב במיקומים אותם אתם בוחרים למתג ומאפשר לכם להציג את העסק של באמצעות פרסום בתנועה.


יתרונות מיתוג הרכב 
  • להליך מיתוג הרכבים יתרונות רבים הכוללים בין היתר:
  • אמצעי פרסום -24 שעות ביממה
  • בולטות ודומיננטיות תוך כדי תנועה
  • חשיפה לקהל רחב של לקוחות
  • מיתוג העסק כמתקדם וחדשני
  • פרסום שאינו כרוך בתשלומי אגרות וכדומה ועוד.
למי מתאים תהליך מיתוג רכבים? לכל עסק !

באופן עקרוני, לכל עסק ישנו ציי רכבים משלו (פרטי או ליסינג), בין אם מדובר בצי רכבים גדול ובין אם מדובר ברכב שירות אחד ויחיד, הליך מיתוג רכבים מעניק את כלל היתרונות באופן שווה. כיום, לא מעט חברות מסחריות מבצעות הליכי מיתוג הרכבים בכלל רכבי החברה, החל ממיתוג באמצעות לוגו חברה בצידי הרכב, דרך מיתוג שלם לרכבים המסחריים או המשאיות של החברה ועד למיתוג ביריעות בד למשאיות ענק.

כיצד מבוצע הליך מיתוג רכבים?

השלב הראשוני של מיתוג רכבים הוא כמובן מדידת שטחי הפרסום המיועד על הרכב, לאחר מכן מתבצע הליך עיצוב גרפי על פי עקרונות המיתוג ויצירת התקשורת החזותית הרצויה והנכונה לבית העסק וכמובן עיצוב לוגו מקצועי שייצג את החברה. בשלב הסופי מתבצע הליך הדבקת המדבקה על גבי הרכב. ברוב המקרים, המדבקה הינה מדבקת  איכותית במיוחד השומרת על אפקט הצבע ומונעת דהייה לאחר שימוש ממושך. כמו כן, המדבקה חייבת להיות גמישה ואלסטית על מנת לאפשר הדבקה מקצועית גם בשטחים מקומרים בשטח הרכב. הדבקת המדבקה על גבי הרכב דורשת מיומנות מקצועית גבוהה ביותר ולכן מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מנוסים בלבד לצורך כך.
 


 

רוצים מיתוג מקצועי, מרענן ויצירתי ?
לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים